Epsilos Hazır Web Sitesi

Epsilos Hazır Web Sitesi

Epsilos, güncel teknolojilerle hazırladığımız hazır web sitesi yazılımıdır. Paketlerimizden size uygun olanı seçerek aynı gün içinde web sitenizi yayınlayabilirsiniz. Bütüncül çözüm sunuyoruz. Web sitesi, hosting, SSL ve tema tasarımına bir paketle sahip olun. Tema galerimizden sektörünüze uygun mobil uyumlu web sitesi tasarımlarından birini seçerek istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

Sektörel Web Sitesi Temaları

Web siteniz sizi anlatmalı. İşinize, sektörünüze uygun web sitesi tasarımına hemen sahip olabilirsiniz. Otomotiv, servis, restoran, sağlık — medikal, kişisel portfolyo, ajans, kurumsal firmalar, gıda, nakliye, temizlik ve daha pek çok sektörde tasarıma ulaşabilirsiniz. Özelleştirmek ise çok kolay. Eğitim dokümanlarımızı ve videolarımızı inceleyerek neler yapabileceğinizi görebilirsiniz.

Şablon (Layout) Yönetimi

Epsilos, gelişmiş şablon yönetimi sunuyor. Küresel ölçekte geçerli olan web standartlarıyla kolayca içerik oluşturabilirsiniz. Sayfalarınızı standartlara uygun şekilde hücrelere bölebilir, hazır modüllerimizi ilgili hücrelere uygulayabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=jqOn_rbPI3o

Modül Yönetimi

Gelişmiş modül yönetimi ile sayfanıza eklediğiniz her içeriği hızlı ve kolay şekilde değiştirme imkanı sunuyoruz. Web tasarım bilgisine ihtiyaç duymadan hemen her içeriğinizi kolayca özelleştirebileceksiniz.

Blog Yönetimi

Blog yazıları ile içeriğinizi zenginleştirin. Hem kullanıcılarınızın sayfanızda daha fazla ve kaliteli zaman geçirmesine olanak sağlar, hem de arama motorları için daha nitelikli bir yapı inşa etmiş olursunuz.

SEO Yönetimi

Rakiplerinizle aranızı açmanın zamanı geldi. Size, tam da olması gerektiği gibi SEO yönetimi sunuyoruz. Her sayfa, her blog kategorisi, blog yazısı ve blog etiketi için SEO tanımlamaları yapabileceksiniz.

Bayilik Sistemi

Web geliştiricileri ve tasarımcıları da unutmadık. Bizimle her koşulda gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz. Gerekli tüm eğitim ve desteği sağlıyoruz. Web sitemizi ziyaret ederek bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz. Birlikte neler yapabileceğimize bakalım.

Destek Sistemi

Her daim doğru ve güzel işler ortaya koymak amacıyla hareket ediyoruz. Sürekli güncellenen ve geliştirilen yapısıyla Epsilos, yüzde yüz müşteri memnuniyetini amaç ediniyor. Tam destek veriyoruz; doğru ve zamanında hareket ediyoruz.

Epsilos’un sunduğu hazır web sitesi çözümlerini detaylı incelemek için video dokümanlarımızı inceleyebilirsiniz.

Epsilos, sektörel web sitesi yazılımları geliştirmektedir. Sistem, MVC Core mimarisine sahip olup UI / UX Tasarımcıları için pratik çözümler sunar.

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store